SPORTOVNÍ aktivity

Seznam sportovních aktivit města Litomyšl

A-kart aréna Litomyšl

A-kart arénu najdete v Litomyšli, v průmyslové zóně směrem na Svitavy, v těsné blízkosti silnice R35. V kryté motokárové hale je půjčovna motokár a také půjčovna minibike. Součástí haly je i bar s kapacitou cca 70 míst, přístupný nejen příznivcům motoristických sportů, ale i široké veřejnosti. Pro zájemce pořádáme firemní a společenské akce.

Více info na: http://www.akartarena.cz

Koupaliště Litomyšl

Venkovní koupaliště Litomyšl má 50-ti metrový bazén, 25-ti metrový bazén, 92 metrů dlouhý tobogán, který je zdarma. Teplota vody v bazénech se pohybuje mezi 21°C až 25°C. K Opalování lze využít upravené travnaté plochy či dřevěné opalovací paluby. K aktivnímu odpočinku si lze pronajmout hřiště pro plážový volejbal. Občerstvit se můžete v místní restauraci nebo v rychlém občerstvení.

Více info na: http://www.litomysl.cz

Městský bazén Litomyšl

plavecký bazén: má 5 drah o délce 25 metrů (hloubka 1,2 - 1,8 m). neplavecký, dětský bazén: vstupní sedací schody, vodní sopka a tři chrliče využitelné také pro masáž zad a šíje (hloubka 0,7 - 1,2 m). Dále pak bazén s vířivkou, který obsahuje vzduchovadlo a masážní trysky, tobogán o délce 64 metrů, venkovní výplavový bazén a parní místnost.

Více info na: http://www.litomysl.cz

SPORT areál (tenis, squash, bowling, odbíjená)

Jde o sportovní halu s jedním tenisovým dvorcem v pevné hale a dva kryté antukové kurty v nafukovací hale, třemi squashovými dvorci a nově také se čtyřmi bowlingovými drahami. K vysokému standardu patří i bezbariérový přístup a byt pro správce zařízení.

Více info na: http://www.sport-tenis.litomysl.net

Krytý zimní stadion a IN-LINE bruslení

Stadion byl zastřešen v roce 2004 podle projektu Ing. Arch. Aleše Buriana. V roce 2005 bylo dokončeno opláštění východní a jižní strany. Roku 2006 pokračovala modernizace opláštěním dvou zbývajících stran (i s průhledem na panorama zámku v západní části). Byla také položena zbrusu nová plocha na in-line hokej, instalována nová výsledková tabule. V létě 2006 proběhla rekonstrukce celého chlazení plochy.

Více info na: http://www.litomysl.cz

All rights reserved © Top Design 2011 J.Pelikovský

katalog stránek Začátek.cz